Bělící sady

Jak si profesionálně vybělit zuby doma?

Bělení zubů zažívá v poslední době velký boom. Snad všichni chtějí být majitelé zářivých a běloskvoucích úsměvů. Ovšem ne všichni mají dostatek financí nato, aby si nechali svůj chrup vybělit pomocí laseru. Naštěstí však existuje možnost, která je finančně dostupná všem a navíc je mnohem zdravější, než bělení laserem.


Domácí bělení není u zubních lékařů moc oblíbené. A není se čemu divit. Mnoho přípravků, které jsou používány k domácímu bělení zubů, obsahují přílišné množství peroxidu, který ohrožuje zdraví zubů a zubní skloviny. Pokud chcete vybělit zuby levně a svépomocí, je důležité zvolit opravdu kvalitní bělící přípravek.


Při nákupu bělící sady dávejte pozor na složení. Pokud je v obsahu napsán peroxid, dejte ruce od výrobku pryč. Bělící přípravky s obsahem peroxidu jsou vysoce agresivní zejména k zubní sklovině. Použití takových to přípravků Vám může zcela zničit zubní sklovinu a zapříčinit tak přílišnou citlivost zubů. To znamená, že už se nikdy bez bolesti nenapijete horkého či studeného nápoje a zmrzlina pro vás bude utrpením.


Kvalitní bělící sada bez peroxidu

Myslíte si, že je nemožné vybělit zuby bez peroxidu a dalších podobně nebezpečných látek? Pak jste na omylu. Bělící sady značky Beconfident jsou známé již po celém evropském kontinentu. Beconfident vyzkoušelo již 60 tisíc zákazníků a všichni doporučují jeho použití dál. Profesionální systém bělení určený pro domácí bělení zubů je ověřený, zubům bezpečný a cenově dostupný.


Bělící přípravky Beconfident byly vyvinuty ve Švédsku a vyrobeny v Americe. Svou oblibu si získaly hned několika věcmi. Beconfident je opravdu pohodlný způsob bělení zubů. Jeho použití je snadné a velmi efektivní. Již po prvním použití jsou vidět první výsledky! Další velkou výhodou a možná také tou nejdůležitější je to, že výrobky Beconfident jsou založené na bělící síle přírodních látek, to znamená žádná nebezpečná chemie! Váš zubař už nebude mít námitky! Bělící sada Beconfident určená k domácímu bělení je naprosto bezpečná a její účinky jsou 100%.


Krásný úsměv, který vám nezrujnuje rozpočet!

Pokud jste milovník vína/čaje či patří do vaší chvíle volna nějaká ta cigaretka, je pravděpodobné, že Váš úsměv už není tak bílý a zářivý, jako tomu bylo dříve. I v případě léčby antibiotiky mohou nastat vzhledové problémy s chrupem. Nezáleží, díky čemu jsou vaše zuby zabarvené. Bělící sada Baconfident dokáže prozářit každý úsměv. Stačí vybrat tu správnou bělící sadu a stud za špinavé a nehezky zabarvené zuby už bude minulostí!


Nebojte se vyzkoušet prověřený bělící systém i Vy!


Článek je placenou inzercí